Kontakt

WIMAR WENTYLACJA KLIMATYZACJA SP. Z O. O.
ul. Żeromskiego 1
41-200 Sosnowiec
tel. (+48) (32) 725 89 68
tel. (+48) (32) 785 27 22
fax: (+48) (32) 785 27 24
e-mail: biuro@wimar-sosnowiec.pl

NIP: 6443524490
REGON: 366578089
KRS: 0000662873
Sąd Rejonowy Katowice-Wschód w Katowicach
Wydział VIII Gospodarczy KRS
Kapitał Zakładowy 100000,00 PLN w całości opłacony

[recaptcha]

Dział Sprzedaży

Monika Perlik
Kierownik Działu Sprzedaży
tel. (+48) 882 008 922
e-mail: monika.perlik@wimar-sosnowiec.pl

Renata Czeszyk
Zastępca Kierownika Działu Sprzedaży
tel. (+48) 666 301 506
e-mail: renata.czeszyk@wimar-sosnowiec.pl

Monika Kunz
Koordynator ds. Sprzedaży
tel. (+48) 519 347 449
e-mail: monika.kunz@wimar-sosnowiec.pl

Karolina Kordyś
Koordynator ds. Sprzedaży
e-mail: karolina.kordys@wimar-sosnowiec.pl

Ilona Lenkiewicz
Koordynator ds. Sprzedaży
tel. (+48) 734 102 077
e-mail: ilona.lenkiewicz@wimar-sosnowiec.pl

Aneta Słocińska
Specjalista ds. Sprzedaży
tel. (+48) 519 708 782
e-mail: aneta.slocinska@wimar-sosnowiec.pl    

Dział Handlowy

Michał Krawczyk
Doradca Techniczno-Handlowy
tel. (+48) 539 994 583
e-mail: michal.krawczyk@wimar-sosnowiec.pl

Tomasz Włodarczyk
Doradca Techniczno-Handlowy
tel. (+48) 882 561 062
e-mail: tomasz.wlodarczyk@wimar-sosnowiec.pl

Dział Zakupów

Anna Urbańczyk
Kierownik ds. Zakupów
tel. (+48) 728 324 639
e-mail: anna.urbanczyk@wimar-sosnowiec.pl

Agnieszka Ziarko
Specjalista ds. Zakupów
tel. (+48) 517 154 469
e-mail: agnieszka.ziarko@wimar-sosnowiec.pl

Dział Księgowości

Monika Misterkiewicz
Główny Księgowy
tel. (+48) 734 166 857
e-mail: monika.misterkiewicz@wimar-sosnowiec.pl

Monika Gajewska
Specjalista ds. Księgowości
tel. (+48) 735 974 316
e-mail: monika.gajewska@wimar-sosnowiec.pl