O firmie

Poznaj Nas

Wimar jest obecnie prężnie rozwijającą się grupą firm produkcyjno – handlowych. Została założona w 2006 roku na bazie wieloletniego doświadczenia pracy w branży klimatyzacyjno – wentylacyjnej. Nasza oferta obejmuje elementy i urządzenia wentylacyjne, klimatyzacyjne oraz szereg elementów montażowych i izolacyjnych.

Wyprodukowane przez Nas instalacje wentylacyjne dbają o Państwa komfort w wielu miejscach publicznych, takich jak: galerie handlowe, szkoły, szpitale i inne oraz w zakładach produkcyjnych.

Od lat rozwijamy się bardzo dynamicznie, nasze ponad 10-letnie doświadczenie oraz profesjonalizm wykwalifikowanej kadry pracowników zdobywa uznanie naszych Klientów.

Nasze zalety:

Profesjonalny personel

 

WIMAR to zespół świetnych ludzi. Oprócz dobrego towaru w dobrej cenie liczy się dla nas jakość obsługi, a nasz zespół zapewnia indywidualne podejście i fachowe wsparcie techniczne.

 

 

Szeroki asortyment

 

Dostarczamy nie tylko elementy do systemów wentylacyjnych i klimatyzacyjnych, ale również izolację i materiały montażowe. Wychodząc naprzeciw naszym klientom stale poszerzamy swoją ofertę handlową dostosowując ją do najbardziej wygórowanych wymagań.

 

 

Sprzedaż hurtowa

 

Magazyn wysokiego składowania pozwala nam na przechowywanie odpowiedniej ilości towaru. Dzięki temu zrealizujemy nawet największe zamówienia.

 

 

Własna produkcja

Posiadamy profesjonalne zaplecze produkcyjne ze specjalistycznym i nowoczesnym sprzętem oraz silne wsparcie techniczne. Produkujemy elementy wentylacyjne z różnego rodzaju blach: ocynkowanych, nierdzewnych i aluminiowych, z zachowaniem odpowiednich norm branżowych.

 

 

Własny transport

Naszym atutem jest własna flota transportowa wyposażona w 4 auta dostawcze, dzięki czemu zapewniamy bezpośrednie dostawy na budowę na terenie całej Polski. Korzystamy również z usług sprawdzonych firm kurierskich i transportowych.

 

 

Specjalistyczny sprzęt

Ciągły rozwój firmy oraz śledzenie potrzeb rynku sprawia, że stale inwestujemy w nasz park maszynowy. Pozwala to na podnoszenie jakości produktów i szybszą realizację zamówień. Nasze wypalarki plazmowe i laserowe umożliwiają nam wykonanie nawet najbardziej niestandardowych elementów. Coraz większe zapotrzebowanie materiałowe wpłynęło na decyzję o produkcji rur spiro w zakresie średnic od d=100 do d=1250 z zachowaniem klasy szczelności C.